23 października 2018
Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości

W dniu 25 października 2018 r. w godzinach od 9.00 do 15.00 w Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej odbędzie się Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości.

Wydarzenie to jest bardzo dobrą okazją do bezpośredniego kontaktu studentów z potencjalnymi pracodawcami, co służy lepszemu poznaniu wymagań, jakie stawiają pracodawcy w zakresie podejmowania praktyk, staży, a także stałej pracy zawodowej.

Są to bardzo ważne zagadnienia dla stojących u progu kariery zawodowej młodych ludzi.

Serdecznie wszystkich zainteresowanych studentów zapraszamy.

Wiadomość utworzona: 23 października 2018 08:51, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 23 października 2018 08:57, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa