Autor: Martin Huć     Publikacja: 09.05.2024

Zaproszenie na konferencję COPM2024

Zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnej edycji konferencji POB1: „Computational Oncology and Personalized Medicine: Building the world of tomorrow, today (COPM2024)”, która odbędzie się w trybie zdalnym 22 maja 2024 r.

Konferencja, objęta patronatem JMR Politechniki Śląskiej, będzie prowadzona w języku angielskim, a udział w niej jest bezpłatny. Osoby zainteresowane biernym uczestnictwem prosimy o kontakt pod adresem copm@polsl.pl.

Zapraszamy również do przesyłania do 29 maja 2024 r. pełnych tekstów manuskryptów, które zostaną opublikowane w czwartym tomie serii wydawniczej "Recent Advances in Computational Oncology and Personalized Medicine" (20 punktów MNiSW). Publikacja pracy w monografii naukowej RACOPM vol.4 również jest bezpłatna oraz niezależna od udziału w konferencji COPM2024. Szczególne zachęcamy do nadsyłania prac i udziału w konferencji młodych doktorów, doktorantów, studentów studiów magisterskich oraz opiekunów i członków kół naukowych.

W czasie konferencji wykłady plenarne wygłoszą: dr Tomasz Kościółek, prof. PŚ (“Human gut microbiome time series analysis”) oraz dr Tanuj Puri, University of Manchester, (“Assessing interaction between toxicity outcomes and dose surface maps at the bladder and rectum in prostate cancer patients after radiotherapy”).

Obszary tematyczne konferencji i monografii:
1) Onkologia obliczeniowa
2) Spersonalizowana medycyna
3) Biomateriały i biotechnologia medyczna
4) Informatyka obrazowania i telemedycyna
5) Biomechanika
6) Analiza i projektowanie leków
7) Zdrowie publiczne

Szczegóły można znaleźć na stronie www.copm.polsl.pl