na zdjęciu prof. Wolniak z dyplomem
Zdjęcie Radosław Paszkowski, PaRado Photography 
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 03.01.2024

Polska Nagroda Jakości dla prof. Radosława Wolniaka

Profesor Radosław Wolniak, pracownik Katedry Ekonomii i Informatyki Wydziału Organizacji i Zarządzania na Politechnice Śląskiej, otrzymał Polską Nagrodę Jakości 2023. Wyróżnienie to przyznano w kategorii Nauka.

Polska Indywidualna Nagroda Jakości imienia prof. Edwarda Kindlarskiego przyznawana jest osobom, których praca wyróżnia się w zakresie jakości, zarówno w wymiarze praktycznym, jak i teoretycznym. W 26. edycji prof. Radosław Wolniak otrzymał indywidualne wyróżnienie - Nagrodę im. prof. Edwarda Kindlarskiego w kategorii: NAUKA. 

Podsumowaniem 26. edycji Polskiej Nagrody Jakości 2023 było uroczyste rozdanie medali i statuetek, połączone z wręczeniem Godła Promocyjnego JAKOŚĆ ROKU oraz EUROPEAN QUALITY CERTIFICATE® za lata 2022 i 2023. Wydarzenie miało miejsce 12 grudnia 2023 roku w zabytkowych przestrzeniach Warszawskiego Domu Technika i zgromadziło ponad 80 osób zaangażowanych w jakość i doskonałość. Wśród zgromadzonych znaleźli się m.in.: Teresa Sosnowska, wiceprezes Polskiego Komitetu Normalizacji, a także prof. Stanisław Tkaczyk, Honorowy Przewodniczący Kapituły Nagrody. W wydarzeniu udział wzięła również prof. Gertruda Uścińska, prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

Więcej informacji na stronie: https://fundacjaqualitas.pl/aktualnosci/gala-polskiej-nagrody-jakosci/ 

Serdecznie gratulujemy Panu Profesorowi.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie