Autor: Martin Huć     Publikacja: 07.05.2024

Chinese Summer Camp 2024

Yanshan University w Chinach, partner Politechniki Śląskiej, zaprasza studentów naszej Uczelni na dwutygodniowy Chinese Summer Camp 2024.

Jeśli jesteś zainteresowany kulturą chińską i chcesz zacząć przygodę z nauką języka chińskiego, ten Summer Camp jest dla Ciebie! W trakcie wyjazdu, planowane są także liczne wycieczki, między innymi do Muzeum Wielkiego Muru czy opery w Pekinie.

Summer Camp odbędzie się w terminie 10-23 sierpnia 2024 roku. Udział w nim jest darmowy. Uczestnik musi jednak pokryć koszty przelotu i wizy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 maja. Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie maila na adres: zhonglanchun82@gmail.com