miniatura_2 (3)
Autor: Katarzyna Siwczyk     Publikacja: 08.05.2024     Aktualizacja: 09.05.2024

Konkurs dla studentów na projekty związane z Unią Europejską

Na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów instytutu Wzornictwa Przemysłowego sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie organizuje konkurs dla studentów na projekty upominków dla polityków i urzędników instytucji Unii Europejskiej oraz jej państw członkowskich z okazji prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej, przypadającej na okres od 1 stycznia 2025 r. do 30 czerwca 2025 r.

Doskonała okazja dla studentów Politechniki Śląskiej. Zapraszamy do zgłaszania swoich projektów w konkursie na upominki związane z Unią Europejską.

W ogłoszeniu o konkursie czytamy, że jest on skierowany m. in. do studentów kształcących się na studiach pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich na kierunkach, na których jest realizowany program studiów w zakresie wzornictwa przemysłowego, w szczególności takich jak wzornictwo, grafika, malarstwo, architektura, sztuka nowych mediów i innych kierunków projektowych, a także ich absolwentów, którzy do dnia 31 grudnia 2024 roku nie ukończą 30. roku życia.

Prace konkursowe będą oceniane w czterech kategoriach, a laureaci, w każdej z nich otrzymają nagrodę finansową w wysokości 7 000 złotych brutto. Ostateczny termin nadsyłania formularzy zgłoszeniowych upływa z dniem 24 maja 2024 r.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym regulamin konkursu oraz tzw. brief koncepcyjny, są dostępne na stronie internetowej pod adresem: