A A+ A++
photo
Autor: Wiesław Merten Publikacja: 26.04.2021 Aktualizacja: 27.04.2021

Studenci Energetyki prowadzą wykład dla szkół średnich

W dniu 22.04.2021 r. odbył się wykład zdalny w ramach Dnia Ziemi, którego uczestnikami byli uczniowie klas 1 i 2 liceum i technikum informatycznego Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych "Don Bosko" w Świętochłowicach oraz uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej.

Temat wykładu: „Jaki sens i po co nam ta cała elektromobilność?”. Prelegentką ze strony Wydziału Elektrycznego była studentka kierunku energetyka pani Julia Janoszka, a także dr inż. Rafał Setlak, Prodziekan ds. Kształcenia.

Wykładu słuchały 103 osoby. Uczniowie po wykładzie przez ponad 30 minut zadawali ciekawe pytania na temat elektromobilności czy pojazdów autonomicznych. Liczymy w przyszłości na równie udane kolejne wykłady!

 

dr inż. Rafał Setlak

Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Elektrotechnika Politechniki Śląskiej błyszczy w kraju. Sześć lat konsekwentnego awansu i pozycja w ścisłej czołówce Polski

Michał Talaga
2026-06-26 09:25:13
2026-06-26 09:29:06
26.06.2026
photo

Sukces absolwentów Wydziału Elektrycznego w ogólnopolskim konkursie TRUMPF Huettinger

Wiesław Merten
2026-06-24 09:46:37
2026-06-24 10:49:06
24.06.2026
photo

Wizyta profesora Arsena Babajanyana na Wydziale Elektrycznym

Michał Talaga
2026-06-22 08:27:25
2026-06-22 08:33:47
22.06.2026
photo

Wizyta studyjna studentów Mechatroniki w firmie Aptiv w Krakowie

Michał Talaga
2026-06-16 14:45:06
2026-06-17 07:40:04
16.06.2026

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie