A A+ A++

Konsultacje psychologiczne

Zapraszamy osoby doświadczające kryzysów, trudności emocjonalnych, mających trudności w relacjach lub mających problem z akceptacją siebie.

Rozmowa z psychologiem może także pomóc, kiedy jesteś zestresowany, zasmucony lub odczuwasz trudności z integracją w nowym środowisku.

Zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów Politechniki Śląskiej (niezależnie od tego czy są osobami pełnosprawnymi, czy niepełnosprawnymi), potrzebujących wsparcia, którzy chcieliby z różnych powodów porozmawiać z psychologiem.

Konsultacje psychologiczne odbywają się:

  • G-Home Centrum Psychologiczne: w Gliwicach (Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami, "Mrowisko", ul. Pszczyńska 85, pokój 3), w Zabrzu (ul. Pułaskiego 17) oraz w Katowicach (ul. Sokolska 80/2) – w języku polskim, angielskim i rosyjskim:
    • od poniedziałku do soboty – godz. 8:00-21:00,
    • w niedzielę i święta wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.
  • W razie potrzeby możliwe są konsultacje online.

Prosimy o wcześniejsze umawianie terminu konsultacji mailowo: bon@polsl.pl. W mailu proszę podać informację, w którym mieście ma się odbyć konsultacja oraz podać numer telefonu kontaktowego. Na konsultacjach należy mieć aktualną legitymację studencką.

Politechnika Śląska refunduje 2 konsultacje psychologiczne w semestrze.

Eureca-PRO logo

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie