A A+ A++

Kontakt - Biuro Dziekana

Biuro Dziekana

Biuro Dziekana

 

 

 

mgr Agnieszka Maj-Malitowska

Kierownik Biura Dziekana

pokój A 235

+48 32 237 16 05

Agnieszka.Malitowska@polsl.pl

 

Katarzyna Zalewska

inż. Katarzyna Zalewska

pokój A 235

+48 32 237 16 25

Katarzyna.Zalewska@polsl.pl

 

mgr Andrzej Kowalik

Pełnomocnik Dziekana ds. Organizacji

Rzecznik Wydziału

pokój C 111

+48 32 237 2155

Andrzej.Kowalik@polsl.pl

 

mgr inż. Michał Talaga

Pełnomocnik ds. nadzoru nad oprogramowaniem licencjonowanym

pokój B 411

+48 32 237 2721

Michal.Talaga@polsl.pl

 

Wiesław Merten

Administrator strony www Wydziału

pokój B 205A

+48 32 237 1883

wieslaw.merten@polsl.pl

 

mgr inż. Krzysztof Nowak

Pełnomocnik ds. BHP

pokój A 804

+48 32 237 2443

Krzysztof.Nowak@polsl.pl

 

 

Sekcja finansowa

 

Danuta Dyl

+48 32 237 1703

Danuta.Dyl@polsl.pl

zakres spraw:działalność dydaktyczna RE1 – RE6

 

mgr Danuta Sobieszczańska

pokój A 236

+48 32 237 1560

Danuta.Sobieszczanska@polsl.pl

zakres spraw:działalność badawcza RE3, RE6

 

Aniela Winiarska

+48 32 237 2814

Aniela.Winiarska@polsl.pl

zakres spraw:działalność badawcza RE1, RE5

 

mgr Iwona Wocka

pokój A 236

+48 32 237 1658

Iwona.Wocka@polsl.pl

zakres spraw:działalność badawcza RE2, RE4

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie