Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Ze smutkiem informujemy o śmierci Pana doc. dr inż. Janusza Mola

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Ze smutkiem informujemy o śmierci Pana doc. dr inż. Janusza Mola

Tytuł

Ze smutkiem informujemy o śmierci Pana doc. dr inż. Janusza Mola

Treść

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Pana doc. dr inż. Janusza Mola – Prodziekana ds. Nauczania i Wychowania Wydziału Organizacji Produkcji z siedzibą w Katowicach. Wydział ten w latach 1970 – 1985 funkcjonował w ramach ówczesnych struktur Politechniki Śląskiej. W tym okresie działalności Wydziału Organizacji Produkcji dyplomy magisterskie oraz inżynierskie uzyskało ponad 200 absolwentów tego Wydziału, co było niewątpliwym sukcesem zarówno kadry dydaktycznej jak i Pana Prodziekana Janusza Mola, jako osoby sprawujące pieczę nad procesem nauczania.

Wyrazy głębokiego współczucia Najbliższym

składa

Prof. dr hab. inż. Jan Kaźmierczak

Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania