Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii > Zdobądź certyfikat Palo Alto Networks Academy

Aktualności Wydziału Inżynierii Materiałowej i Metalurgii: Zdobądź certyfikat Palo Alto Networks Academy

Tytuł

Zdobądź certyfikat Palo Alto Networks Academy

Treść

Biuro Karier Studenckich wspólnie firmami Palo Alto Networks, ING Tech Poland oraz Comp organizują II edycję programu Palo Alto Networks Academy, który ma na celu pogłębienie wiedzy studentów w tematach związanych z sieciami komputerowymi i bezpieczeństwem IT. Uczestnicy programu będą mieli wyjątkową okazję szkolić się pod okiem wysokiej klasy specjalistów przy użyciu nowoczesnego sprzętu dostarczonego na uczelnię przez firmę Comp. Wszyscy, którzy ukończą szkolenie otrzymają certyfikat Palo Alto Networks.

Prowadzący: specjaliści i eksperci Palo Alto Networks oraz ING Tech Poland
Zajęcia: środy, po godz. 16:00, zajęcia będą trwały do 30 czerwca 2019 r. Zajęcia rozpoczną się 14 listopada 2018 r.
Miejsce zajęć: Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej, ul. Konarskiego 20B, Gliwice

Rekrutacja trwa do 9 listopada 2018 r. godz. 12:00. Aby się zarejestrować kliknij tutaj.

Wygasa

Jednostka

RM

ObrazekWybieralny