29 lipca 2020
2 MIEJSCE W RANKINGU PERSPEKTYWY 2020!

Kolejny wielki sukces Wydziału – prestiżowe 2 miejsce kierunku ARCHITEKTURA należy do Naszego Wydziału. Wyprzedził Nas jedynie Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej.

To Wielki Nasz wspólny sukces! To potwierdzenie dobrego kierunku prowadzonych działań, inicjatyw i zaangażowania. Jeszcze tak wysoko w rankingu Perspektywy nie byliśmy. W ostatnich latach zajmowaliśmy wysokie 3 i 4 miejsca. To ważna wiadomość, szczególnie w trudnych czasach pandemii, wielu ograniczeń i niewiadomych. Potwierdzenie Naszej pozycji w kraju dobrze wróży na przyszłość. Cieszę się niezmiernie, dziękuję i gratuluję.

Klaudiusz Fross
dziekan