16 kwietnia 2020
KOMUNIKAT O ZAPISACH DO PROMOTORÓW NA DYPLOM MAGISTERSKI
Szanowni Studenci kierunku Architektura, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia

Zapisy do promotorów dyplomów magisterskich na rok akademicki 2020/2021 odbywać się będą za pośrednictwem Platformy Zdalnej Edukacji.

Termin: 20 kwietnia (poniedziałek) – 4 maja (poniedziałek).

Obowiązują następujące zasady:
1.    Student ma prawo zapisać się do promotora, jeśli są wolne miejsca. Limit zgodnie z Ustawą wynosi 10 osób.
2.    Do czasu zamknięcia zapisów można zmienić decyzję, ale tylko wtedy, gdy są wolne miejsca.
3.    Studenci dokonują wyboru w jednym etapie, nie przewiduje się drugiego. W przypadku nie przystąpienia do zapisu, wybór będzie determinowany pozostałymi wolnymi miejscami.
4.    Sposób zapisu:
-        na stronie Platformy Zdalnej Edukacji znajduje się kategoria DLA WSZYSTKICH, a w niej kategoria ZAPISY,
-        w kursie o nazwie Zapisy do promotorów należy wybrać promotora, zaznaczyć przycisk, a następnie zatwierdzić „Zapisz mój wybór”,
-        wyniki zostaną upublicznione w osobnej liście, po zakończeniu zapisów.

Prosimy o przemyślane decyzje odnośnie wyborów Promotorów, aby nie wprowadzać zmian.

Dorota Winnicka-Jasłowska
Pełnomocnik Rektora ds. Studenckich