SNOWBOARDZISTKI POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ NA DRUGIM MIEJSCU w I EDYCJI AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH ŚLĄSKA 2011 / 12.

            10.01.2012 r. odbyły się Akademickie Mistrzostwa Śląska w snowboardzie kobiet w konkurencji slalom gigant. . Mimo zagrożenia odwołaniem zawodów z powodu niepewnej pogody, zawody odbyły się a naszą Uczelnię reprezentowało sześć zawodniczek.

Reprezentantki Politechniki Śląskiej odniosły duży sukces zajmując w klasyfikacji generalnej kobiet drugie miejsce. 

            Najlepiej z naszej drużyny po raz kolejny spisała się Katarzyna Czernecka z Wydziału Automatyki Elektroniki i Informatyki, która w klasyfikacji indywidualnej zajęła czwarte miejsce. Pozostałe zawodniczki, które punktowały dla Politechniki Śląskiej to Laskowska Bogna z Wydziału Architektury i Kasza Ewa z Wydziału Matematyki Stosowanej.

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

Wyniki naszych reprezentantek z I edycji AMŚL dobrze rokują przed zawodami finałowymi, które odbędą się za miesiąc dając szanse na drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA KOŃCOWA AMŚL PO I EDYCJI.

       1.    AWF Katowice

       2.    Politechnika Śląska

       3.    ATH Bielsko Biała

     WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

      relacja Arkadiusz Sypień

 
Admin © Politechnika Śląska
 
Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono.
Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej
amsl2011 12 kobiety