Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Kierunek Analityka biznesowa nagrodzony prestiżowymi certyfikatami

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Kierunek Analityka biznesowa nagrodzony prestiżowymi certyfikatami

Tytuł

Kierunek Analityka biznesowa nagrodzony prestiżowymi certyfikatami

Treść

Z olbrzymią przyjemnością i dumą informujemy, że prowadzony na naszym Wydziale kierunek Analityka biznesowa został nagrodzony Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" oraz dodatkowo otrzymał Certyfikat Nadzwyczajny "Lider Jakości Kształcenia".

Wyróżnienia podczas wczorajszej Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością" odebrali Dziekan naszego Wydziału dr hab. inż Krzyszfof Wodarski, prof. PŚ oraz Prodziekan ds. Nauki dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ.

Studia z przyszłością

Konkurs "Studia z Przyszłością" ma na celu promowanie najbardziej wartościowych i innowacyjnych kierunków studiów na polskich uczelniach. Certyfikat "Studia z Przyszłością" otrzymują te kierunki, które - zdaniem komisji złożonej z trzech niezależnych ekspertów, reprezentujących środowisko akademickie, gospodarcze oraz organy statutowe Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego - cechują się szczególnie wysoką jakością programu, potencjałem innowacyjnym i orientacją prorynkową. Certyfikat Nadzwyczajny "Lider Jakości Kształcenia" przyznawany jest kierunkom, które w danej edycji konkursu uzyskają najwyższą liczbę punktów rankingowych.

Podwójne wyróżnienie dla kierunku Analityka biznesowa świadczy o tym, że - zdaniem ekspertów - zalicza się on do grona najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów w Polsce.

Listę wszystkich nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu oraz relację z Gali można znaleźć na stronie www.studiazprzyszloscia.pl.

Informacje nt. nagrodzonego kierunku studiów Analityka biznesowa znajdują się na stronie www.analitykabiznesowa.polsl.pl

Wygasa

Jednostka

ROZ