Przeskocz do głównej zawartości
Logo adresu URL dla witryny Politechniki Śląskiej

Wydział Organizacji i Zarządzania

Przejdź do wyszukiwania
Politechnika Śląska
Wydziały
System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Śląskiej
Silesian University of Technology
Program mentoringowy Politechniki Śląskiej
Organizacje
Materiały na Senat
Logo Politechniki Śląskiej
Konferencje
Jednostki
Inne
Informacje
Centrum Wyszukiwania
  
Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Kierunek Analityka biznesowa nagrodzony prestiżowymi certyfikatami  

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Kierunek Analityka biznesowa nagrodzony prestiżowymi certyfikatami

Tytuł

Kierunek Analityka biznesowa nagrodzony prestiżowymi certyfikatami 

Treść

Z olbrzymią przyjemnością i dumą informujemy, że prowadzony na naszym Wydziale kierunek Analityka biznesowa został nagrodzony Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" oraz dodatkowo otrzymał Certyfikat Nadzwyczajny "Lider Jakości Kształcenia".
 
Wyróżnienia podczas wczorajszej Gali Finałowej Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacyjnego "Studia z Przyszłością" odebrali Dziekan naszego Wydziału dr hab. inż Krzyszfof Wodarski, prof. PŚ oraz Prodziekan ds. Nauki dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. PŚ.
 
Studia z przyszłością
 
Konkurs "Studia z Przyszłością" ma na celu promowanie najbardziej wartościowych i innowacyjnych kierunków studiów na polskich uczelniach. Certyfikat "Studia z Przyszłością" otrzymują te kierunki, które - zdaniem komisji złożonej z trzech niezależnych ekspertów, reprezentujących środowisko akademickie, gospodarcze oraz organy statutowe Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego - cechują się szczególnie wysoką jakością programu, potencjałem innowacyjnym i orientacją prorynkową. Certyfikat Nadzwyczajny "Lider Jakości Kształcenia" przyznawany jest kierunkom, które w danej edycji konkursu uzyskają najwyższą liczbę punktów rankingowych.
 
Podwójne wyróżnienie dla kierunku Analityka biznesowa świadczy o tym, że - zdaniem ekspertów - zalicza się on do grona najbardziej innowacyjnych i nowoczesnych kierunków studiów w Polsce.
 
Listę wszystkich nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu oraz relację z Gali można znaleźć na stronie www.studiazprzyszloscia.pl.
 
Informacje nt. nagrodzonego kierunku studiów Analityka biznesowa znajdują się na stronie www.analitykabiznesowa.polsl.pl

Wygasa

 

Jednostka

ROZ 

ObrazekWybieralny

 
Załączniki
Utworzony o 2019-03-19 16:13  przez Tomasz Owczarek 
Data ostatniej modyfikacji: 2019-03-19 16:13 , autor ostatniej modyfikacji: Tomasz Owczarek