28 października 2013
Konkurs otwarty nr 2/POKL/4.1.1/2013

Dnia 28 października 2013 r. został ogłoszony konkurs otwarty nr 2/POKL/4.1.1/2013 na projekty dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 4.1 ,,Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy”, Poddziałania 4.1.1 „Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni”, mający na celu wsparcie współpracy uczelni z pracodawcami w zakresie wzmocnienia praktycznych elementów kształcenia (staże i praktyki studenckie) oraz zwiększania zaangażowania pracodawców w realizację programów kształcenia, poszerzone ewentualnie o lepsze przygotowanie absolwentów do wejścia na rynek pracy m. in. poprzez wsparcie akademickich biur karier działających przy uczelni.

Więcej informacji o konkursie, dokumentacja konkursowa oraz załączniki dostępne są na stronie internetowej NCBiR.

Wiadomość utworzona: 28 października 2013 10:15, autor: Katarzyna Szmigiel

Admin Admin © Politechnika Śląska