na zdjęciu katowicki spodek z lotu ptaka i napisy o konferencji
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 26.04.2024     Aktualizacja: 31.05.2024
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Rejestracja na EuroScience Open Forum 2024

Zapraszamy do udziału w 11. edycji EuroScience Open Forum. ESOF2024 to jedna z najważniejszych międzynarodowych konferencji, mająca wpływ na transformację nauki i świata. Trwa rejestracja na wydarzenie.  

Konferencja ESOF2024 ma na celu promowanie otwartej, dostępnej dla szerszej publiczności debaty na temat nauki i jej fundamentalnej roli w społeczeństwie. Tegoroczna edycja, zatytułowana „Życie zmienia naukę”, w szczególności skoncentrowana będzie na wyzwaniach dotyczących transformacji – energetycznej, środowiskowej, zdrowotnej, społecznej, kulturowej, cyfrowej – oraz sposobach, w jakie czołowe przedstawicielki i przedstawiciele świata nauki mogą na te wyzwania odpowiedzieć. To doskonała okazja do wymiany myśli, doświadczeń i wspólnego poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Podczas konferencji naukowcy, przedsiębiorcy, politycy, dziennikarze oraz mieszkańcy będą rozmawiać o najnowszych osiągnięciach z różnych dziedzin nauki i sztuki oraz ich wpływie na społeczeństwo.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestrować można się tutaj. Więcej informacji na stronie: https://www.esof.eu/pl.

Równolegle z konferencją ESOF odbędzie się 2. edycja European Talent Fair (Europejskie Targi Talentów), europejskich targów pracy dla młodych naukowców i osób zainteresowanych podjęciem pracy badawczej. Celem inicjatywy jest stworzenie młodym ludziom podejmującym wybory związane z rozwojem ścieżki zawodowej, studentom, doktorantom i młodym naukowcom przestrzeni do spotkań i dyskusji z przedstawicielami nauki, szkolnictwa wyższego oraz sektora badań i rozwoju.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie:EU Talent Fair (esof.eu).

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie