Przeskocz do głównej zawartości

Tytuł

W sobotę mecz siatkarek

Treść

Siatkarki KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice już jutro, 6 października, zmierzą się przed własną publicznością z Grupą Azoty PWSZ Jedynka Tarnów.  Będzie to druga kolejka rozgrywek o mistrzostwo I ligi kobiet. Początek spotkania, które zostanie rozegrane w hali przy ul. Kaszubskiej 28, o godz. 18.00.

W pierwszej serii akademiczki uległy w Poznaniu tamtejszemu Energetykowi 1:3. Tarnowianki natomiast pokonały Jokera Świecie 3:1. Gospodynie mocno wierzą, że w sobotę odniosą zwycięstwo w pierwszym meczu przed własną publicznością. Przyjezdne, że wywiozą ze Śląska trzy punkty. Emocji i dobrej siatkówki nie powinno więc zabraknąć.
Wstęp wolny.

Wygasa

Jednostka

ObrazekWybieralny