A A+ A++
photo
Autor: Wojciech Uchman Publikacja: 06.09.2022 Aktualizacja: 11.05.2023

Patronat Wydziału nad klasami licealnymi w Jaworznie

Pierwszego września 2022 roku to data symboliczna dla uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Miłosza w Jaworznie, nie tylko za sprawą inauguracji nowego roku szkolnego, ale przede wszystkim ze względu na oficjalnie rozpoczętą współpracę z Wydziałem Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej.
Uroczystym obchodom towarzyszyła wizyta naukowców z naszego wydziału, którzy zainicjowali projekt objęcia patronatem IŚiE klas o profilu ścisłym i technicznym. W ramach podpisanej umowy, na uczniów czekają wykłady, projekty badawcze oraz sesje wyjazdowe, których celem jest rozwój wiedzy oraz kompetencji przyszłych inżynierów.
Cieszymy się na współpracę!
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Dzień Otwarty Energetyki Jądrowej już 17 czerwca

Wojciech Uchman
2026-06-10 14:09:00
2026-06-10 14:09:45
10.06.2026
photo

Seminarium Net-Zero Poland

Wojciech Uchman
2026-06-09 15:25:00
2026-06-09 15:28:52
09.06.2026
photo

Konkurs Student na Medal

Piotr Zarychta
2026-06-09 11:30:00
2026-06-10 10:10:40
09.06.2026
photo

Wyróżniona obrona rozprawy doktorskiej mgr Ruchi Manishkumar Upadhyay

Piotr Zarychta
2026-06-08 14:01:42
2026-06-08 14:05:22
08.06.2026

Więcej aktualności

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie