A A+ A++
internet
Autor: Jacek Staszkiewicz Publikacja: 21.04.2021 Aktualizacja: 22.04.2021

Konferencja edukacyjna Edual

Po raz piąty na Politechnice Śląskiej odbędzie się konferencja Edukacja Dualna – EDUAL, tym razem pod tytułem przewodnim "Inteligentne miasta i mobilność przyszłości", organizowana wspólnie przez naszą uczelnię oraz Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Partnerem konferencji jest Miasto Katowice oraz Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei, a konferencja została objęta patronatami honorowymi: Ministerstwa Edukacji i Nauki; Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii; Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Tegoroczna edycja konferencji zostanie zorganizowana w trybie zdalnym w dniach 21-22 kwietnia na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej w Katowicach. W związku z powyższym zaproszamy do wzięcia udziału w tym niezwykle ważnym dla Politechniki Śląskiej wydarzeniu.

Szczegółowe informację oraz program konferencji (w załączniku) znajdują się http://www.edual.polsl.pl

Faculty of Transport and Aviation Engineering is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Konferencja EDUAL
Time: Apr 21, 2021 11:00 Warsaw

Join Zoom Meeting

Inną formą logowania jest w przypadku, gdy Zoom zainstalowano już na komputerze, zalogowanie do sesji wybierając "join" i wykorzystując login
Meeting ID: 910 1367 7325
w polu poniżej proszę podać swoje pełne imię i nazwisko, jako Państwa identyfikator podczas posiedzenia, a po kliknięciu przycisku „join” wprowadzić hasło.
Proszę wprowadzić hasło w polu Passcode: 111111

Pokaż wszystkie
07.10

Katedra Procesów Budowlanych i Fizyki Budowli zaprasza na otwarte seminarium naukowe

06.10

Uroczysta Inauguracja roku 2021/2022

06.10

Godziny wolne od zajęć dydaktycznych (6.10)

02.07

Zebranie Komisji Inżynierii Budowlanej o/PAN Katowice

01.07

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Jacka Kołodzieja

25.06

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Mateusza Smolany

10.06

Webinary z firmą Opel Manufacturing Poland

07.06

Webinary z firmą Saint- Gobain

26.05

Zapraszamy na wykład z cyklu: Spotkania z Przemysłem

20.05

Wykład we współpracy z Uniwersytetem Auburn, USA

07.05

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Faustyna Rechy

23.04

Cykl wykładów dla studentów i doktorantów dotyczących tematyki ochrony klimatu i środowiska

21.04

Konferencja edukacyjna Edual

15.04

Wykład we współpracy z Uniwersytetem Auburn, Alabama, USA.

29.03

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Marcina Jasińskiego

22.03

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr inż. Magdaleny Kreczmar