Start - Aktualnosci
VIII Turniej o Puchar Dziekana Wydziału Budownictwa
Za nami VIII Turniej Piłkarski o Puchar Dziekana Wydziału Budownictwa. To był prawdziwy festiwal piłkarskich emocji! Od pierwszego gwizdka na boisku nie brakowało walki o każdy metr murawy, efektownych akcji i bramek. Wszystko odbywało się w duchu fair play i przy znakomitej atmosferze.
W tegorocznej rywalizacji udział wzięło pięć drużyn: zespół studentek, trzy drużyny studentów oraz reprezentacja pracowników. Wspólna pasja do futbolu po raz kolejny połączyła całą społeczność Wydziału Budownictwa, a sportowa energia, wzajemne wsparcie i dobra zabawa towarzyszyły uczestnikom aż do ostatniego meczu.
Tradycji stało się zadość – reprezentacja pracowników ponownie musiała uznać wyższość drużyny naszych studentów. Największym zwycięzcą tego dnia była jednak integracja, koleżeńska atmosfera i możliwość wspólnego spędzenia czasu poza murami uczelni.
Dziękujemy Radzie Samorządu Wydziału Budownictwa za organizację kolejnej edycji turnieju. Dzięki Wam mogliśmy po raz kolejny przeżyć sportowe święto, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń naszego wydziału.
Do zobaczenia podczas kolejnej edycji!
Aktualności
Pokaż wszystkie
Więcej aktualności Mniej aktualności


