Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Targi 4.0 Konkurs dla studentów - II edycja

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Targi 4.0 Konkurs dla studentów - II edycja

Tytuł

Targi 4.0 Konkurs dla studentów - II edycja

Treść

Polska Izba Przemysłu Targowego zaprasza wszystkich studentów do wzięcia udziału w II Edycji ogólnopolskiego Konkursu dla studentów "Targi 4.0", który wystartował 29 października 2019 r.

Celem Konkursu jest szeroko rozumiana promocja idei targów, spotkań bezpośrednich oraz doświadczania rzeczywistości 5 zmysłami. Istotą jest także zwrócenie uwagi na różnorodność imprez targowych i wystawienniczych, ich ciekawą tematykę, często niezwykłą formę oraz interesujące i porywające imprezy towarzyszące.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie filmu (spotu promocyjnego) albo prezentacji multimedialnej na jeden z dziesięciu tematów.

Termin nadsyłania prac to 30 marca 2020r. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody finansowe i rzeczowe. Laureaci Konkursu zostaną również zaproszeni do zaprezentowania swoich prac konkursowych na imprezie promującej targi oraz do udziału w wydarzeniach związanych z promocją Światowego Dnia Targów – Global Exhibitions Day 2020 (GED20).

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny