29 listopada 2018
Nagroda Śląskiej Izby Budownictwa dla pani Dziekan Joanny Bzówki

W dniu 23 listopada 2018 r. odbyła się w Operze Śląskiej w Bytomiu uroczysta XXI Gala Budownictwa organizowana przez Śląską Izbę Budownictwa.

Jednym z laureatów konkursu „ŚLĄSKIE BUDOWANIE” została dziekan Wydziału Budownictwa Politechniki Śląskiej prof. Joanna Bzówka.

Kapituła konkursu przyznała Pani Dziekan tytuł „Autorytet Budownictwa i Gospodarki Śląskiej, za tworzenie systemowych warunków kształcenia profesjonalnych kadr technicznych dla budownictwa kraju i regionu oraz osobisty wymierny wkład w rozwój Politechniki Śląskiej”.

Prof. Joann Bzówka przemawiając w imieniu nagrodzonych podziękowała za nagrodę i zadedykowała ją wszystkim pracownikom Wydziału Budownictwa.

W uroczystości uczestniczył również JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusz Mężyk.

Wiadomość utworzona: 29 listopada 2018 07:55, autor: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa