11 października 2019
W dniach 9 i 10 października w Dąbrowie Górniczej miało miejsce szkolenie (warsztaty terenowe + seminarium)

dla samorządowców z naszego regionu pn. "Nasze miasta (nie) kuleją". Wykonawcą tego przedsięwzięcia był Oddział Śląski Towarzystwa Urbanistów Polskich, jednak czynny udział w nim, jako organizatorzy i prelegenci, brali nauczyciele akademiccy z naszego wydziału, a wśród nich prof. Katarzyna Ujma-Wąsowicz, dr Iwona Benek, dr Anna Gumińska oraz mgr Agnieszka Piórkowska.
W załączeniu znajduje się relacja zamieszczona na stronie Urzędu Miasta Dąbrowa Górnicza

Komunikat zawiera załącznikiplansza do notatki na WA.jpg

Wiadomość utworzona: 11 października 2019 14:18, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 11 października 2019 22:02, wykonana przez: Mirosław Rogula