Przeskocz do głównej zawartości

Logo Politechniki Śląskiej
Jednostki
Centrum Wyszukiwania

Politechnika Śląska > Wydziały > Wydział Organizacji i Zarządzania > Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania > Nauka dla Biznesu. Śląski potencjał.

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania: Nauka dla Biznesu. Śląski potencjał.

Tytuł

Nauka dla Biznesu. Śląski potencjał.

Treść

Na stronie Obserwatorium Specjalistycznego w Obszarze Technologicznym Produkcja i Przetwarzanie Materiałów została zamieszczona publikacja prezentująca ofertę Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej oraz możliwości współpracy z naszym Wydziałem w ramach specjalizacji regionalnych: Nauka dla Biznesu. Śląski Potencjał.
Jest to jedna z szeregu publikacji powstałych w ramach projektu Sieć Regionalnych Obserwatoriów Specjalistycznych w Procesie Przedsiębiorczego Odkrywania (SORIS w PPO), prezentujących ofertę sektora nauki dla przedsiębiorstw.
Pełna wersja oferty, obejmująca wszystkie podmioty nauki, biorące udział w tym projekcie regionalnym jest dostępna na stronie Obserwatorium MedicaSILESIA.
Projekt SORIS w PPO był współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Wygasa

Jednostka

ROZ

ObrazekWybieralny