22 stycznia 2019
Zajęcia wyrównujące poziom z FIZYKI

Na prośbę Samorządu Studenckiego, popartą przez Dział Spraw Studenckich i Kształcenia, Instytut Fizyki – Centrum Naukowo-Dydaktyczne organizuje dodatkowe zajęcia wyrównujące poziom z fizyki dla studentów 1. semestru wszystkich kierunków.

Zajęcia będą się odbywały w okresie dwóch ostatnich tygodni semestru wg. dołączonego harmonogramu. Zajęcia będą się odbywały w auli 300 Wydziału Górnictwa i Geologii i będzie w nich mogła uczestniczyć większa liczba studentów.

Harmonogram (v3 21.01) - ( pobierz )

Wiadomość utworzona: 11 stycznia 2019 08:00, autor: Jacek Staszkiewicz
Ostatnia modyfikacja: 22 stycznia 2019 08:54, wykonana przez: Jacek Staszkiewicz

Aktualności Wydziału Budownictwa