28 kwietnia 2020
Ankieta dla studentów z niepełnosprawnością

W ramach Nowych Indywidualnych Programów Studiów prowadzonych w formie Project Based Learning w projekcie: 'Politechnika Śląska jako Centrum Nowoczesnego Kształcenia opartego o badania i innowacje' zespół pracowników i studentów z Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją oraz Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej realizują projekt pt. "Rest-room - Przystanek" w semestrze letnim 2019/2020 Zadanie zakłada przygotowanie wytycznych do projektu pokoju wypoczynkowego dedykowanego, studentom z niepełnosprawnością. Realizacja zadania wymaga zatem poznania oczekiwań studentów w tym zakresie czemu służy przygotowany kwestionariusz ankiety.

Ankieta ma pomóc w stworzeniu wytycznych do projektu architektonicznego.
Formularz jest w pełni anonimowy.

Link do ankiety https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeRVAIxF6SZjSf4hdxcmcMl-HAndoFGqUIHJdZIy80dljG-Hg/viewform?usp=sf_link

Wiadomość utworzona: 28 kwietnia 2020 15:15, autor: Mirosław Rogula
Ostatnia modyfikacja: 28 kwietnia 2020 15:23, wykonana przez: Mirosław Rogula