A A+ A++
photo
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 26.02.2021 Aktualizacja: 26.02.2021

Nagroda dla naszych pracowników

Z dumą informujemy, że produkt opracowany przez pracowników naszego wydziału: dr hab. inż. Annę Janinę Dolatę, prof PŚ oraz dra hab. inż. Macieja Dyzię w ramach realizacji projektu Tango2 został doceniony przez międzynarodowe interdyscyplinarne jury na Targach INTARG 2020. Projekt opracowany i wykonany przez naszych naukowców: "Tłok do silnika spalinowego wzmocniony lokalnie kompozytowym insertem typu Al/SiCp kształtowanym w procesie odlewania odśrodkowego" otrzymał srebrny medal targów. Informacje dotyczące nagrodzonych rozwiązań znajdują się na stronie Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie

Zielone technologie w Inżynierii Materiałowej

Rafał Wąsik
2026-05-18 13:39:11
2026-05-18 13:40:11
18.05.2026

Jubileusz 50-lecia absolwentów Wydziału IMiCP Politechniki Śląskiej

Ryszard Koczyrkiewicz
2026-05-18 07:50:49
2026-05-18 09:48:11
18.05.2026

Wyniki konkursu na stypendium naukowe w ramach konkursu „OPUS 27”

Ryszard Koczyrkiewicz
2026-05-13 11:10:00
2026-05-13 11:43:53
13.05.2026

Zielone technologie w Inżynierii Materiałowej

Rafał Wąsik
2026-04-30 15:45:46
2026-04-30 15:46:55
30.04.2026

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie