WIPO medal

Politechnika Śląska w listopadzie 2021 roku otrzymała nagrodę w kategorii: "Leader of Social Innovations" od Światowej Organizacji Własności Intelektualnej WIPO – głównego międzynarodowego patrona targów INTARG®.

Wyróżnienie przyznano opiekunom naukowym i studentom z Wydziału Architektury działającym w ramach studenckiego koła naukowego Lab 60+ za prezentację prac pt. PROJEKTOWANIE Z PERSPEKTYWĄ 60+. Patronem  stoiska było Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Certificate_Medal_for_Inventors_Poland ... Pobierz