A A+ A++

Informacje Biura Obsługi Studentów

Szanowni Studenci, Szanowne Studentki,

Biuro Obsługi Studentów WA informuje, iż legitymacje studenckie dla studentów I i II stopnia 1 semestru Architektury i Architektury Wnętrz będą wydawane Państwu w dniach:

04.10.2022 - 06.10.2022, godz.: 9:00-13:00, w pokojach:

110 (I i II st. AW, II st. Arch.),

108 (I st. Arch.)

Każdy student 1 roku ma obowiązek przedłożyć podpisane Oświadczenie o udostępnieniu prac studenckich. Proszę zapoznać się z dokumentem zamieszczonym poniżej, pobrać go i oddać w BOS przy odbiorze legitymacji.

Od 01.10.2022 na koncie każdego Studenta w USOS będą dostępne dwa dokumenty: Ślubowanie oraz oświadczenie o odpłatnościach, które każdy Student jest zobowiązany niezwłocznie zaakceptować. Akceptacja powyższych dokumentów jest warunkiem koniecznym do otrzymania legitymacji studenckiej.

Ponadto studenci I i II stopnia 1 semestru Architektury i Architektury Wnętrz mają obowiązek odbyć szkolenie BHP dostępne na Platformie Zdalnej Edukacji w terminie 01.10.2022 -14.11.2022 – instrukcja zamieszczona poniżej. Prezentacja zawiera klucze dostępu dla studentów oraz informację o sposobie logowania na Platformie Zdalnej Edukacji - Link do szkolenia: Platforma RR3-IBHP: Wszystkie kursy (polsl.pl)       

W kolejnych tygodniach godziny pracy BOS pozostają bez zmian:

poniedziałek – środa: 9.00 – 12.00

czwartek: 12.00 – 14.00

piątek – nieczynne

Każdy student 1 roku ma obowiązek przedłożyć podpisane Oświadczenie o udostępnieniu prac studenckich. Proszę zapoznać się z dokumentem zamieszczonym poniżej, pobrać go i oddać w BOS przy odbiorze legitymacji.

Oświadczenie o udostępnieniu prac studenckich Pobierz
Szkolenie BHP ... Pobierz
Wzór podania w indywidualnych sprawach studenckich ... Pobierz
Wzór podania do rektora ... Pobierz
Deklaracja Dostępności ... Pobierz

 

Opiekun 1 roku kierunku architektura: dr hab. inż. arch. Anna Szewczenko, prof. PŚ  anna.szewczenko@polsl.pl 

Opiekun 1 roku kierunku architektura wnętrz: dr hab. inż. arch. Beata Kucharczyk-Brus, prof. PŚ  beata.kucharczyk-brus@polsl.pl

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie