A A+ A++

Informacje Biura Obsługi Studentów

Biuro Obsługi Studentów WA informuje, iż legitymacje studenckie dla studentów I i II stopnia 1 semestru Architektury i Architektury Wnętrz będą wydawane Państwu w dniach:

04.10.2021 - 08.10.2021, godz.: 9:00-13:00, w pokojach:

  • 110 (I i II st. AW, II st. Arch.),
  • 108 (I st. Arch.)

Każdy student 1 roku ma obowiązek przedłożyć podpisane Oświadczenie o udostępnieniu prac studenckich. Proszę zapoznać się z dokumentem zamieszczonym poniżej, pobrać go i oddać w BOS.

Ponadto studenci I i II stopnia 1 semestru Architektury i Architektury Wnętrz mają obowiązek odbyć szkolenie BHP dostępne na Platformie Zdalnej Edukacji w terminie 01.10.2021 -31.10.2021 – instrukcja zamieszczona poniżej.

W kolejnych tygodniach godziny pracy BOS pozostają bez zmian:

poniedziałek – środa: 9.00 – 12.00

czwartek: 12.00 – 14.00

piątek – nieczynne

Oświadczenie o udostępnieniu prac studenckich ... Pobierz
Szkolenie BHP ... Pobierz

 

 

Drodzy Studenci 2021/2022,

aby na początku października otrzymać legitymację studencką należy uiścić opłatę 22 PLN przelewem bankowym na indywidualne konto studenckie.

Absolwenci kierunku Architektura i Architektura Wnętrz I-go stopnia PŚ zachowują dotychczasową legitymację, będzie ona przedłużana na początku października.

Aby wykonać opłatę za legitymację należy zalogować się do systemu teleinformatycznego Uczelni - USOSweb (usosweb.polsl.pl).

Dane potrzebne do zalogowania powinniście otrzymać Państwo w mailu powitalnym od Uczelni (wiadomość wysłana na prywatny adres mailowy).

Każdemu z Państwa został przypisany uczelniany indywidualny numer konta, który będzie obowiązujący dla Państwa przez cały okres studiów.

UWAGA! KAŻDY STUDENT POSIADA INDYWIDULANY NUMER KONTA:

Będzie on widoczny po wybraniu zakładki - DLA STUDENTÓW-po lewej stronie pojawią się zakładki MOJE STUDIA. Należy wybrać zakładkę PŁATNOŚCI FK.

Legitymacje otrzymają Państwo na początku października.

Informacja dla studentów 1 roku 1 stopnia Architektury oraz 1 roku 2 stopnia Architektury:

Od 13 września ruszają zapisy do grup dziekańskich. Posłuży Państwu do tego Platforma Zdalnej Edukacji - https://platforma.polsl.pl/rar/

Proszę się zalogować zgodnie z wytycznymi oraz wybrać odpowiedni dla Państwa rodzaj zapisów. Zapisy będą trwały do 22 września.

O wszystkich ważnych sprawach (rozpoczęcie roku akademickiego, podpisywanie dokumentów, itd.) będą Państwo informowani mailowo, na adres politechniczny.

Zajęcia z WF 2021/2022

Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej informuje, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2021/2022 zajęcia odbywać się będą zgodnie z załączonym harmonogramem. Studenci mogą wybrać zajęcia w dogodnym dla siebie bloku godzinowym oraz dyscyplinę zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.

PLAN ZAJĘC Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 2021/2022 ... Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie