Biuro Obsługi Studentów:

piątek – nieczynne

Adres główny: RD1-8-BOSG3@polsl.pl
Adresy dodatkowe: RD1-8@polsl.pl oraz BOSG3@polsl.pl

• Prodziekan ds. Studenckich i Kształcenia: dr hab. inż. arch. Michał SITEK, prof. PŚ michal.sitek@polsl.pl

Godziny przyjmowania studentów: środa 10:00-12.00

32 237 24 91
Kierunek: Kierunek: Architektura, studia II stopnia

32 237 27 28
Kierunek: Architektura, studia I stopnia
Praktyki Studenckie

32 237 12 07
Kierunek: Architektura Wnętrz, studia I stopnia, Architektura Wnętrz, studia II stopnia
Kierunek: Architektura, studia II stopnia niestacjonarne
Sprawy Dyplomowe

Systemy informatyczne Uczelni

• Na całym kampusie Uczelni masz dostęp do bezprzewodowej sieci Eduroam, wystarczy skonfigurować połączenie.
  • Pamiętaj o regularnym czytaniu poczty na swoim koncie pocztowym w domenie student.polsl.pl. Opis konfiguracji klienta pocztowego znajdziesztutaj.

Organizacja zajęć

Zapisz się na wszystkie zajęcia w systemie Usosweb.

Regularnie korzystaj z wydziałowej Platformy Zdalnej Edukacji (logowanie nazwą użytkownika i hasłem takim, jak do poczty).

Swoje oceny znajdziesz w systemie USOSweb, do którego przewodnik jest dostępny tutaj (PDF).

Ponadto

Od 1 października na koncie każdego nowoprzyjętego Studenta w USOS będą dostępne dwa dokumenty: Ślubowanie oraz oświadczenie o odpłatnościach, które każdy Student jest zobowiązany niezwłocznie zaakceptować. Akceptacja powyższych dokumentów jest warunkiem koniecznym do otrzymania legitymacji studenckiej.

Ponadto studenci I i II stopnia 1 semestru Architektury i Architektury Wnętrz mają obowiązek odbyć szkolenie BHP dostępne na Platformie Zdalnej Edukacji, o terminie szkolenia zostaną Państwo poinformowani mailowo.

Legitymacja studencka

Aby na początku października otrzymać legitymację studencką należy uiścić opłatę 22 PLN na indywidualne konto studenckie, wygenerowana opłata jest widoczna w Usos.

Po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacji każdy zakwalifikowany kandydat otrzyma maila na prywatny adres mailowy z danymi potrzebnymi do zalogowania się w systemie USOSweb.

Logowanie do systemu USOSweb:

Indywidualny numer konta (nadany na cały okres studiów) będzie widoczny po wybraniu zakładki – DLA STUDENTÓW – górny panel. Po lewej stronie pojawią się zakładki MOJE STUDIA, należy wybrać PŁATNOŚCI FK a dalej KONTA BANKOWE UCZELNI. Innym sposobem jest posłużenie się zakładką NALEŻNOŚCI NIEROZLICZONE – Centrum Obsługi Studentów naliczy wszystkim Państwu opłaty, które będą widoczne właśnie w tym miejscu.

O terminie wydawania legitymacji zostaniecie Państwo poinformowani mailowo.

Inne, przydatne linki

Informacje o stypendiach, samorządzie, listy kół naukowych i organizacji studenckich, inne ważne linki dostępne są na stronie Centrum Obsługi Studiów.

Kierownik Biura: mgr inż. Patrycja ZBIERZCHOWSKA patrycja.zbierzchowska@polsl.pl

Oświadczenie o udostępnieniu prac studenckich Pobierz
Deklaracja Dostępności ... Pobierz

Opiekun 1 roku kierunku architektura: dr hab. inż. arch. Anna Szewczenko, prof. PŚ  anna.szewczenko@polsl.pl