A A+ A++
Miesięcznik Builder wraz z firmą WSC Witold Szymanik oraz BIMobject zapraszają na WARSZTATY BIM, które odbędą się w formule on-line (na platformie Zoom) w dniu 26 marca 2021 w godz. 9.00 - 13.15. Każdy uczestnik otrzyma imienny CERTYFIKAT, potwierdzający udział w warsztatach. Warsztaty BIM odbędą się w ramach programu Builder for the Young Architects. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zainteresowane osoby mogą zarejestrować się na warsztaty poprzez platformę Builder: REJESTRACJAhttps://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/132
 
Zarejestrowane osoby, na podane przy rejestracji adresy mailowe, dwa dni przed warsztatami otrzymają link do platformy Zoom oraz pliki, potrzebne do pobrania i udziału w warsztatach.
Program szczegółowy warsztatu ... Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie