A A+ A++

Zespół autorski w składzie Julia Giżewska i Jakub Jopek – studenci III roku Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej pod opieka naukową dr inż. arch. Jerzego Wojewódki, prof. PŚ, zdobył III Nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Re-Use Italy, poruszającym zagadnienie rewitalizacji obiektów zabytkowych na terenie Włoch. Zadaniem projektowym było przekształcenie ruin włoskiego kościoła Chiesa Diruta na salę koncertową wraz z uzupełniającymi funkcjami.
To już trzecia edycja konkursu, tym razem zostało zgłoszonych ponad 500 prac z różnych zakątków świata, z których międzynarodowe Jury wybrało 3 nagrody oraz wyróżnienia. Konkurs był otwarty zarówno dla studentów jak i profesjonalistów

Jerzy Wojewódka

Plansza ... Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie