Start - Aktualnosci

Sukces naszych studentek
Studentki II roku, 2. stopnia, kierunku Architektura Wnętrz
Marta Zwarycz, Nina Stańco, Wiktoria Białoskórska i Adrianna Sładek
otrzymały II NAGRODĘ w konkursie na wykonanie projektu wnętrz stałej galerii designu w budynku dawnego Hotelu Cracovia. Konkurs studencki PRZESTRZEŃ DLA SZTUKI I DESIGNU przeprowadzony został w ramach 7. Międzynarodowego Biennale Architektury Wnętrz – cyklicznej imprezy organizowanej przez Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie pod patronatem rektora ASP.
II NAGRODA w konkursie ufundowana została przez Dziekana Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród i wyróżnień nastąpiło podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w dawnym hotelu Cracovia, Muzeum Narodowe w Krakowie, Al. Marsz. F. Focha 1 w Krakowie, 20.10.2022.
Jury zasiadające w kapitule konkursu studenckiego:
prof. Andrzej Bednarczyk – JM Rektor ASP im. Jana Matejki w Krakowie
prof. Takeshi Sukegawa – architekt, China Academy of Art, Japonia/Chiny
prof. George Katodrytis – architekt, American University of Sharjah, ZEA
Leopold Ajami – filozof, Novel Philosophy Academy, Liban/ZEA
dr hab. Szymon Hanczar – architekt wnętrz, ASP Wrocław
Katarzyna Księżopolska – redaktor naczelna Magazif
dr hab. Mateusz Wróblewski prof. UAP – architekt wnętrz, UAP Poznań
dr Anna Dettloff – historyk sztuki, ASP Kraków
prof. Marek Błażucki – architekt wnętrz, ASP Kraków
https://www.iidb.pl/laureaci-konkursu-studenckiego
LAUREATKOM GRATULUJEMY!
Projekt został wykonany w ramach przedmiotu „Projektowanie Wystaw” w Katedrze Sztuk Pięknych i Projektowych, semestr 2, stopień 2, kierunek Architektura Wnętrz.
Aktualności
Pokaż wszystkie










Więcej aktualności Mniej aktualności
Wydarzenia
Pokaż wszystkieWspółpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Współpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.