A A+ A++

Studenci specjalności eksploatacja pojazdów samochodowych w autoryzowanym salonie Ferrari

Studenci naszego wydziału ze specjalności eksploatacja pojazdów samochodowych 11.01.2024 r. odwiedzili salon Ferrari w Katowicach, który w roku 2022 został uznany za najlepszy na świecie w rankingu tej korporacji. Celem wizyty było poznanie specyfiki sprzedaży i serwisowania pojazdów luksusowych marek (Ferrari, Maserati, Bugatti i Koenigsegg). Takie serwisy są potencjalnymi pracodawcami absolwentów WTIL, czego przykładem są pracujący w tym miejscu absolwenci naszego wydziału: Jakub Górniak, Marek Nitkiewicz, Krzysztof Fusik i Krzysztof Bała. Jeden z nich, Krzysztof Bała, jest pięciokrotnym finalistą ogólnoświatowego konkursu Testa Rossa Awards organizowanego przez Ferrari – w roku 2017 zajął drugie miejsce, a kilka razy był w finałowej trójce najlepszych mechaników na świecie.

Organizatorzy wycieczki dziękują wszystkim osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie, a zwłaszcza dyrektorowi salonu Pawłowi Kossakowi oraz panom Piotrowi Walczakowi i Krzysztofowi Bale za poświęcony czas i motywowanie studentów. Przykład absolwentów może być dla studentów zachętą do nauki i rozwoju zawodowego.
© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie