Spotkanie informacyjne dot. Klubu Innowatora powołanego przez KSSE

Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej i Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym Klubu Innowatora. Klub Innowatora jest inicjatywą Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej teraz kierowaną do studentów naszego wydziału.

Członkostwo w klubie to:

• przynależność do prestiżowego środowiska innowatorów,
  • wsparcie w zdobywaniu kwalifikacji i umiejętności pożądanych na rynku pracy oraz mentoring,
  • dostęp do know-how niezbędnego w budowaniu ścieżki rozwoju osobistego,
  • wsparcie i promocja projektów studenckich,
  • możliwość uczestnictwa w wydarzeniach branżowych, wizytach studyjnych, wykładach, warsztatach.

Spotkanie odbędzie się 26 kwietnia 2023 (środa) o godz. 12.00 w auli na drugim piętrze (numery wejść od 2001 do 2004).