A A+ A++

Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022

Rok akademicki (wg zarządzenia i kalendarza ze strony Centrum Obsługi Studiów https://www.polsl.pl/rd1-cos/organizacja-roku-akademickiego/) rozpoczyna się uroczyście w Gliwicach 1 października 2021 r., a zajęcia semestru zimowego zaczynają się 4 października. Na Wydziale Transportu i Inżynierii Lotniczej uroczysta inauguracja będzie 14 października o godz. 10 w auli.

Rok akademicki 2021/2022 rozpoczynamy w sposób tradycyjny i po kilkunastu miesiącach kształcenia na odległość wracamy do formy określonej w programach kształcenia i sylabusach zajęć. Bezpośredni kontakt studentów z prowadzącymi zajęcia w dobrze wyposażonych pracowniach umożliwia przekazywanie praktycznych umiejętności w większym stopniu niż kształcenie na odległość. Studia to trudne zdobywanie wiedzy, nabywanie umiejętności zawodowych i społecznych oraz stopniowe realizowanie marzeń. Dziekan WTIL wraz z kolegium dziekańskim życzy studentom, żeby dobrze wykorzystali lata studiów, a nauczycielom akademickim oraz wspierających ich pracownikom administracyjnym i technicznym – współpracy w atmosferze życzliwości i wzajemnego zrozumienia. Wyrażając nadzieję, że nie będzie konieczny powrót do trybu zajęć z ubiegłego roku akademickiego, życzy wszystkim zdrowia i sukcesów w nowym roku akademickim.

Program inauguracji wydziałowej:

1. Hymn państwowy
2. Przemówienie inauguracyjne dziekana wydziału transportu i inżynierii lotniczej
3. Immatrykulacja
4. Gaude Mater Polonia
5. Wykład inauguracyjny pt. „Metody przechwytywania energii w ruchu pojazdów” dr. hab. inż. Grzegorza kubicy, profesora uczelni
6. Wręczenie wyróżnień i nagród
7. Gaudeamus igitur.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie