Podsumowanie dnia informacyjnego dla studentów

W piątek 10 listopada 2023 odbył się pierwszy Infoday – wydarzenie informacyjne przeznaczone dla studentów pierwszego roku kierunków studiów transport i transport kolejowy. Podczas spotkania studenci mieli możliwość dyskusji z opiekunami pierwszego roku studiów, zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi kierunków kształcenia, poznania ofert licznych organizacji działających na Politechnice Śląskiej (m.in. CITT, Technopark), zaznajomienia się z projektami, w których mogą wziąć udział (EURECA-PRO), oraz poznania oferty kół naukowych.