A A+ A++

FINALIST

W międzynarodowym przedsięwzięciu o nazwie CEEPUS (Central European Exchange Program for University Studies) współpracują uczelnie z kilkunastu europejskich krajów ze środka i południowego wschodu kontynentu, tworząc sieci powiązań skupione na różnych zagadnieniach (https://www.ceepus.info/content/about).

Wyszukiwarka (https://www.ceepus.info/content/find) pokazuje 118 takich sieci w roku akademickim 2022/2023 i 129 w roku 2023/2024. Jedną z nich jest FINALIST nagrodzona ostatnio przez najwyższy organ CEEPUS – Joint Committee of Ministers.

FINALIST to wspieranie trwałego partnerstwa między środowiskiem akademickim i
przemysłem w zakresie poprawy stosowalności myślenia logistycznego. Politechnika Śląska, w tym nasz wydział, uczestniczy w CEEPUS (informują o tym inne aktualności od prof. Aleksandra Sładkowskiego), a FINALIST jest jedną z bardziej udanych aktywności. Obejmuje długo- i krótkotrminową mobilność studentów, doktorantów i nauczycieli akademickich z 27 uczelni z 10 państw Europy Środkowej. Wymiana prowadzi do wzrostu liczby wspólnych publikacji, wynalazków i różnych działań o obszarze edukacji i nauki oraz umożliwia poznawanie sąsiednich krajów.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie