A A+ A++

Doktorat honoris causa dla profesora Aleksandra Sładkowskiego

5 października 2023 r. Rada Akademicka ATSU (Uniwersytetu Państwowego im. Akaki Tsereteli w Kutaisi w Gruzji) podjęła decyzję o nadaniu prof. Aleksandrowi Sładkowskiemu tytułu doktora honoris causa ATSU. 20 października 2023 r., w czasie uroczystych obchodów 90-lecia tej uczelni, profesor otrzymał stosowny dyplom i togę.

Profesor Aleksander Sładkowski jest posiadaczem dwóch tytułów profesora honorowego i trzech doktora honoris causa. Gratulujemy!

Obszerna relacja z pobytu w Gruzji jest dostępna w pliku PDF.