A A+ A++

Biuro Karier Studenckich zaprasza na Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności

Trwają 16. Inżynierskie Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności na Politechnice Śląskiej. Pracodawcy i organizacje wspierające przedsiębiorczość akademicką prezentują oferty pracy, staży i praktyk oraz możliwości podnoszenia kompetencji zawodowych. Od 16 do 23 października 2023 oferta wystawców jest dostępna na platformie wirtualnej https://targipracypolsl.webexpo.pl, a w poniedziałek 23 października są możliwe bezpośrednie spotkania w Ośrodku Sportu PŚ (Gliwice, ul. Kaszubska 28). Zachęcamy do zabrania swojego CV na konsultacje z pracodawcami.

(Niestety harmonogram dostarczono w formie niezgodnej z https://www.gov.pl/web/dostepnosc-cyfrowa/tresci-dostepne-cyfrowo).

Szczegóły wydarzenia, w tym spis wystawców, są dostępne na stronie www.targipracy.polsl.pl, link do wydarzenia na Facebooku https://fb.me/e/KE3OydRG.

#JedyneTakieTargi

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie