A A+ A++
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 09.11.2023 Aktualizacja: 09.11.2023

Podziękowania

Mamy ogromną przyjemność wyrazić naszą wdzięczność wobec firmy SMARTTECH3D za owocną i inspirującą współpracę, jaka miała miejsce podczas ostatniego przedsięwzięcia. Chcielibyśmy podziękować za partnerstwo, dzięki któremu nasz projekt dotyczący pomiarów optycznych i inżynierii odwrotnej odniósł ogromny sukces. Praca z SMARTTECH3D była niezwykłym doświadczeniem. Nie tylko podzielili się swoją rozległą wiedzą i zasobami, ale także stworzyli środowisko innowacji i uczenia się, zapewniając naszym studentom doskonałą okazję do zdobycia praktycznego doświadczenia w fascynującym świecie pomiarów optycznych i inżynierii odwrotnej. W tym projekcie nie chodziło tylko o wiedzę teoretyczną; chodziło o praktyczne zastosowanie, a SMARTTECH3D odegrała kluczową rolę w tym aspekcie. Ich wiedza, wskazówki i niezachwiane wsparcie były siłą napędową pomyślnej realizacji naszego projektu. Od wykorzystania najnowocześniejszego sprzętu po ekspertów dzielących się swoją wiedzą.
Nasi studenci nie tylko doskonalili swoje umiejętności, ale także znaleźli praktyczne zastosowania swojej wiedzy, a wszystko to dzięki tej niesamowitej współpracy. Mieli zaszczyt uczyć się od najlepszych w swojej dziedzinie, za co jesteśmy naprawdę wdzięczni. Współpraca umożliwiła realizacje przyszłych projektów i przedsięwzięć. Relacje, które zbudowaliśmy oraz wiedza, którą zdobyliśmy, będą przynosić korzyści naszym studentom. W duchu zasady „dzielenie się wiedzą to pomnażanie wiedzy” z niecierpliwością czekamy na rozwój naszego partnerstwa z SMARTTECH3D w przyszłości. Razem jesteśmy gotowi stawić czoła większym wyzwaniom, otworzyć nowe możliwości i zainspirować inżynierów jutra. Dlatego z ogromną wdzięcznością pragniemy podziękować firmie SMARTTECH3D za wiarę w naszą wizję, za wsparcie naszych studentów i za to, że ten projekt okazał się niezwykłym sukcesem. Oto siła współpracy i innowacji!

#EngineeringExcellence #Partnership # ReverseEngineering #Innovation

Pokaż wszystkie