A A+ A++
photo
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 27.09.2022 Aktualizacja: 27.09.2022

Rodzinny piknik z Wydziałem Inżynierii Materiałowej

W dniu 24 września 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 8 im. Jana Pawła II w Będzinie odbył się Piknik Rodzinny, podczas którego promowano Wydział Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej. Reprezentowali nas: dr inż. Paweł Gradoń, dr inż. Marta Mikuśkiewicz oraz dr inż. Agnieszka Tomaszewska.
Pokazy z obszaru inżynierii materiałowej cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników pikniku, podobnie jak oferta edukacyjna WIM skierowana do starszego rodzeństwa dzieci biorących udział w wydarzeniu.

2
1
4
5
7
8
9
10
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie

Sukces uczniów naszej klasy patronackiej

Rafał Wąsik
2026-06-24 13:00:12
2026-06-24 14:11:41
24.06.2026

Sukces pracowników naszego wydziału na targach innowacji "Invent Arena 2026"

Rafał Wąsik
2026-06-23 14:46:50
2026-06-24 08:41:01
23.06.2026

Konkurs „Praca Dyplomowa i Rozprawa Doktorska Roku 2026”

Rafał Wąsik
2026-06-23 14:08:30
2026-06-23 14:10:06
23.06.2026

Zielone technologie w Inżynierii Materiałowej

Rafał Wąsik
2026-06-23 14:05:46
2026-06-24 12:47:35
23.06.2026

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie