A A+ A++
photo
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 06.05.2022 Aktualizacja: 06.05.2022

46 zjazd absolwentów Wydziału Inżynierii Materiałowej

Szanowni Państwo!
Dnia 27 maja 2022 r. o godz. 16.00 na dziedzińcu wewnętrznym Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej w Katowicach odbędzie się 46 Zjazd Absolwentów Wydziału Metalurgii i Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej połączony z obchodami Dnia Hutnika.
Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów, przyjaciół, pracowników i osoby towarzyszące. Liczymy na Państwa udział w zjeździe!

Z wyrazami szacunku
Marek Cieśla, prezes SAWMiIM
Tomasz Mikuszewski, sekretarz SAWMiIM
Kinga Rodak, dziekan Wydziału Inżynierii Materiałowej

plakat
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie

Studia, po których pracodawcy szukają Ciebie!

Rafał Wąsik
2026-06-25 10:08:43
2026-06-25 10:10:05
25.06.2026

Sukces uczniów naszej klasy patronackiej

Rafał Wąsik
2026-06-24 13:00:12
2026-06-25 09:49:57
24.06.2026

Sukces pracowników naszego wydziału na targach innowacji "Invent Arena 2026"

Rafał Wąsik
2026-06-23 14:46:50
2026-06-24 08:41:01
23.06.2026

Konkurs „Praca Dyplomowa i Rozprawa Doktorska Roku 2026”

Rafał Wąsik
2026-06-23 14:08:30
2026-06-23 14:10:06
23.06.2026

Więcej aktualności

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie