A A+ A++
photo
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 09.06.2021 Aktualizacja: 09.06.2021

Praca dla absolwenta naszego wydziału

SKB Drive Tech S.A. - nowoczesna odlewnia żeliwa oraz producent zespołów napędowych do maszyn i urządzeń poszukuje pracownika na stanowisko technolog w odlewni żeliwa.
  • Miejsce pracy: Radomsko
  • Opis stanowiska:
    • projektowanie technologii odlewniczych zgodnie z wymaganiami klienta
    • opracowanie założeń technologicznych w oparciu o zapytania ofertowe
    • monitorowanie procesu
    • przygotowanie dokumentacji technicznej
    • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych powstałych w procesie produkcyjnym
    • techniczne wsparcie działu produkcji
  • Wymagania:
    • wykształcenie wyższe w specjalizacji: metalurgia, odlewnictwo lub pokrewne
    • wiedza z zakresu odlewni żeliwa (formy furanowe - jako dodatkowy atut)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość programu Solid Edge, Pro Cast lub pokrewne
    • innowacyjność i kreatywność w podejściu do rozwiązania problemów
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość języka angielskiego (jako dodatkowy atut)
    • umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:
    • pracę w organizacji z tradycjami
    • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
    • zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę
  • Kontakt:
    • dział kadr, tel. 519 530 107
    • e-mail: rekrutacja@skbdrivetech.pl
Prosimy o zawarcie w cv klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SKB DRIVETECH S.A. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Informujemy, że Administratorem danych jest SKB DRIVETECH S.A. z siedzibą w Warszawie, Rondo ONZ 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie

Międzynarodowa Studencka Konferencja Naukowa "Materiały i Technologie XXI Wieku"

Rafał Wąsik
2024-04-18 13:25:58
2024-04-18 13:26:34
18.04.2024

Certyfikowany, bezpłatny kurs e-learningowy "Raportowanie ESG"

Rafał Wąsik
2024-04-18 12:52:43
2024-04-18 12:54:31
18.04.2024

Nasz wydział na targach Pracy i Edukacji Młodzieży

Rafał Wąsik
2024-04-17 14:10:09
2024-04-17 14:18:51
17.04.2024

Publiczna obrona pracy doktorskiej

Rafał Wąsik
2024-04-08 22:19:00
2024-04-08 22:27:11
08.04.2024

Więcej aktualności

Wydarzenia