Start - Aktualności

Pani mgr Eryka Probierz nominowana do nagrody Naukowiec Przyszłości 2021
Pani mgr Eryka Probierz została nominowana do nagrody Naukowiec Przyszłości 2021 w kategorii: "Nauka dla lepszego życia w przyszłości, za realizację projektu badawczego pn. “Rozpoznawanie emocji przez roboty społeczne z wykorzystaniem sieci neuronowych”.
Laureatami wyróżnienia zostają Uczeni, którzy realizują obiecujące badania na etapie podstawowym lub aplikacyjnym, z myślą o wykorzystaniu wyników swoich projektów w przyszłości na rynku, aby służyły społeczeństwu. Wykazują się przy tym chęcią otwartej komunikacji, upowszechniania i promocji swoich prac od początkowego etapu aż po jego zakończenie. Robią to, aby uwypuklić wagę prowadzonych badań dla poprawy życia społeczeństwa i rozwoju gospodarki. Zwiększają tym samym też swoją szansę na to, aby projekt mógł w przyszłości pozytywnie wpływać na konkretne dziedziny życia oraz na wzmocnienie wizerunku polskiej nauki.
Organizatorem wyróżnienia jest Centrum Inteligentnego Rozwoju, a Partnerem merytorycznym Nagrody Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej.
Szczegółowe informacje o Nagrodzie „Naukowiec Przyszłości” – znajdują się na stronie wyróżnienia: Naukowiec Przyszłości
Gratulujemy Pani tego wyróżnienia i trzymamy kciuki za powodzenie na dalszych etapach konkursu!
Aktualności
Pokaż wszystkie





































































































































Więcej aktualności Mniej aktualności
Wydarzenia
Pokaż wszystkieWspółpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Współpraca:

Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.