Start - Aktualności

Konkurs fizyczny młody Einstein dla uczniów szkół ponadpodstawowych (2025)
Drodzy Uczniowie szkół ponadpodstawowych!
Jeśli interesuje Was nauka i fizyka w ujęciu praktycznym oraz lubicie działać, eksperymentować i twórczo myśleć - nasz konkurs jest właśnie dla Was!
Jeśli chcecie wziąć udział w naszym konkursie przygotujcie w domu lub w szkole pracę konkursową z zakresu fizyki lub z pogranicza fizyki i innych dziedzin. Praca konkursowa może być przygotowana w formie modelu, makiety, doświadczenia, pokazu, eksperymentu, urządzenia elektrycznego, urządzenia mechanicznego, projektu badawczego lub kombinacji tych elementów. Temat zależy wyłącznie od Was a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia!
Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia. Finał konkursu odbędzie się 25 kwietnia online. Na finalistów oraz laureatów czekają nagrody ufundowane przez naszych sponsorów! W tym roku Laureaci konkursu otrzymują również 30 pkt w procesie rekrutacji na nasz kierunek Fizyka Techniczna!
Szczegóły znajdziecie w Regulaminie oraz dokumentach dostępnych poniżej.
Wszelkie pytania kierujcie na adres: fizyka.techniczna@polsl.pl
Do zobaczenia na konkursie!
Do pobrania:
Regulamin konkursu Młody Einstein 2025 (pdf)
Załącznik nr 1 Oświadczenie osoby niepełnoletnie (docx)
Załącznik nr 2 Oświadczenie osoby pełnoletniej (docx)
Załącznik nr 3 Oświadczenie dla opiekuna (nauczyciela) (docx)
Załącznik nr 4 - Formularz zgłoszeniowy (docx)
Aktualności
Pokaż wszystkie













Więcej aktualności Mniej aktualności
Wydarzenia
Pokaż wszystkieInvestigation of non-toxic dye-sensitized solar cell materials for circular design approaches - seminarium w trybie zdalnym.
Seminarium naukowe IF - Dr. Adrian Cernescu - Nanoscale optical and correlative characterization of nanomaterials using s-SNOM technology
Otwarcie wystawy: „Poza tym, co widzialne. Teledetekcja i skanowanie laserowe w polsko-peruwiańsko-włoskich badaniach w Machu Picchu”
Wystawa: „Poza tym, co widzialne. Teledetekcja i skanowanie laserowe w polsko-peruwiańsko-włoskich badaniach w Machu Picchu”
Mit o kierunku wirowania wody w misce po obu stronach równika. Siła Coriolisa, czyli od geografii do fizyki i z powrotem