A A+ A++

Stypendium im. dra inż. Marcina Miczka

Dla upamiętnienia postaci dra inż. Marcina Miczka, tragicznie zmarłego, wybitnego pracownika Instytutu Fizyki i nauczyciela akademickiego, dzięki inicjatywie jego Rodziców - Zofii i Jana Miczków, ustanowiono fundusz stypendialny dla wyróżniających się studentów/studentek i absolwentów/absolwentek kierunku Fizyka Techniczna
w Politechnice Śląskiej.

Fundusz został ustanowiony przez Państwa Miczków i jest otwarty na dobrowolne wpłaty ze strony sponsorów pragnących wesprzeć uzdolnionych studentów/ki i absolwentów/ki kierunku Fizyka Techniczna w Politechnice Śląskiej.

Stypendium jest przyznawane corocznie na okres jednego roku (w przypadku absolwentów - jednorazowo, w postaci nagrody) przez Kapitułę ds. Stypendium im. dra inż. Marcina Miczka. Pierwsze stypendia zostaną przyznane w roku 2023.

Dokumenty do pobrania

Ogłoszenie Ogłoszenie w sprawie naboru wniosków do Programu Stypendialnego im. dra inż. Marcina Miczka Pobierz
Regulamin przyznawania stypendium Regulamin przyznawania stypendium im. dra inż. Marcina Miczka dla studentów/studentek oraz absolwentów/absolwentek kierunku Fizyka Techniczna w Politechnice Śląskiej Pobierz
Wniosek o przyznanie stypendium Pobierz

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie