A A+ A++

Dyrekcja

ico

Dyrektor

dr hab. inż. Adam Michczyński, prof. PŚ

email: Adam.Michczynski@polsl.pl
tel. +48 32 237 22 16
44-100 Gliwice, Konarskiego 22B/9

ico

Zastępca Dyrektora ds. Ogólnych

dr inż. Anna Kaźmierczak-Bałata

email: Anna.Kazmierczak-Balata@polsl.pl
tel. +48 32 237 10 06
44-100 Gliwice, Konarskiego 22B/106

ico

Zastępca Dyrektora ds. Kształcenia

dr hab. inż. Sławomira Pawełczyk, prof. PŚ

email: Slawomira.Pawelczyk@polsl.pl
tel. +48 32 400 30 22
44-100 Gliwice, Konarskiego 22B/207

Kierownicy jednostek wewnętrznych

ico

Kierownik Zakładu Fizyki Ciała Stałego

prof. dr hab. inż. Marian Nowak

email: Marian.Nowak@polsl.pl
tel. +48 32 603 4167
40-019 Katowice, Krasińskiego 8/167

ico

Kierownik Zakładu Fizyki Stosowanej

prof. dr hab. inż. Jerzy Bodzenta

email: Jerzy.Bodzenta@polsl.pl
tel. +48 32 237 29 32
44-100 Gliwice, Konarskiego 22B/111

ico

Kierownik Zakładu Geochronologii i Badań Izotopowych Środowiska

dr hab. inż. Natalia Piotrowska, prof. PŚ

email: Natalia.Piotrowska@polsl.pl
tel. +48 32 400 22 54
44-100 Gliwice, Konarskiego 22B/210

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie