Drogie Koleżanki i Koledzy,
Członkowie i Sympatycy Stowarzyszenia Wychowanków PŚ,
Oddział Wydziału Mechanicznego Technologicznego

Serdecznie zapraszamy na III spotkanie w cyklu „Od absolwenta MT do…”. Podczas spotkań o charakterze towarzysko-biznesowo-naukowym prezentujemy interesujące ścieżki zawodowe naszych Absolwentów oraz różne miejsca w naszej Uczelni.

Spotkanie pod tytułem „Od absolwenta MT do… odkrywcy i podróżnika” odbędzie się w dniu 01.03.2023 r. o godz. 17:00 w CNT - Centrum Nowych Technologii, Gliwice ul Konarskiego 22B. Będzie to spotkanie z Mateuszem Wrazidło członkiem prestiżowego nowojorskiego stowarzyszenia The Explorers Club.

Więcej informacji o naszym "podróżniku" znajdziecie tutaj: Mateusz Wrazidło członkiem The Explorers Club

Bardzo mile widziane są osoby towarzyszące, dzieci... Duża liczba miejsc parkingowych.

WAŻNE

Opłata za udział w spotkaniu wynosi 15 PLN od członków stowarzyszenia (poniżej informacja o składkach członkowskich i zniżkach) oraz 20 PLN od osób, które nie opłacają składek członkowskich i osób towarzyszących. Dzieci i młodzież do lat 18 bezpłatnie.
Opłatę prosimy wnieść na konto podane poniżej z dopiskiem "PODRÓŻNIK" i podać swoje imię i nazwisko.

Kolejne terminy spotkań Absolwentów Wydziału MT (terminy zostaną jeszcze potwierdzone):

• 29.03.2023 r. "Od absolwenta MT do ... inżyniera biomechanika", spotkanie z Markiem Gzikiem, profesorem, twórcą oraz dyrektorem EHTIC, Europejskiego Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia oraz przewodniczącym Sejmiku Województwa Śląskiego; spotkanie odbędzie się w siedzibie EHTIC, w Zabrzu,
  • 26.04.2023 r. "Od absolwenta MT do ... miłośnika winyli", spotkanie z Bogusławem Ziębowiczem, doktorem nauk technicznych, właścicielem firmy Vinylhouse i organizatorem wieczorów z płytą winylową, Centrum Kultury Studenckiej Mrowisko, Gliwice
  • 31.05.2023 r. "Od absolwenta MT do ... mistrza Tai Chi i fraktali", spotkanie z Andrzejem Katuninem, profesorem, jednym z najwybitniejszych młodych naukowców w Polsce oraz mistrzem wschodnich sztuk walki z białą bronią, Ośrodek Sportu Politechniki Śląskiej, Gliwice,
  • 16.06.2023 Dzień Wydziału Mechanicznego Technologicznego,
    wrzesień 2023 r. Wielkie grillowanie Absolwentów Wydziału MT w ogrodzie Klubu Pracowników Politechniki Śląskiej, Gliwice

Wszelkie nasze działania można śledzić w mediach społecznościowych (https://www.facebook.com/ForumWMT) oraz na naszej stronie https://www.polsl.pl/rmt/swwmt/.

Informacje dotyczące składek członkowskich. Zarząd Oddziału przy WMT zatwierdził składki członkowskie w wysokości 5 zł miesięcznie - kwota 65 PLN (za cały rok 2023 i 1 miesiąc 2022 r.)

Prosimy o dokonanie wpłaty podanej kwoty z dopiskiem Składka członkowska 2022/23, imię nazwisko na konto:

Stow. Wychowanków PŚ, oddz. Wydz. MT
76 1050 1298 1000 0090 8177 8970

Informujemy ponadto, że Członkom Stowarzyszenia przysługują następujące prawa i korzyści:

• czynne prawo głosu na Walnym Zgromadzeniu Członków Stowarzyszenia
  • zniżka w opłatach za wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie
  • uczestnictwo w wydarzeniach dostępnych tylko dla członków Stowarzyszenia
  • informacje o bieżących poczynaniach stowarzyszenia
  • możliwość prezentacji firmy w mediach społecznościowych Stowarzyszenia
  • pomoc w sprawach związanych z komunikacją pomiędzy Waszymi firmami i Wydziałem MT
  • pomoc w organizacji praktyk, prezentacji, kontakt ze studentami
  • pomoc w organizacji spotkań roczników absolwentów.

Jesteśmy otwarci w stosunku do naszych członków na wszelakie inicjatywy i pomysły. Jako część Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Śląskiej mamy realny wpływ na jego działalność!

Zachęcamy do wpłat składek członkowskich. Bez Waszego wsparcia nie będzie możliwa ciekawa działalność Oddziału Stowarzyszenia.

Do zobaczenia!
Prezes Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków PŚ, oddz. Wydz. MT,