A A+ A++

Wydział Mechaniczny Technologiczny pomaga

Akcja „Zbiórka słodyczy dla domu dziecka”

Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu Poszukujemy wolontariuszy (studentów, doktorantów, pracowników), którzy pomogą przeprowadzić akcję „Zbiórka słodyczy dla domu dziecka” Akcja „Zbiórka słodyczy dla domu dziecka” organizowana jest na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Śląskiej od wielu lat. Pomysłodawczynią i koordynatorką tej akcji jest Prof. Agata Śliwa. W tym roku nasze dary trafią do Domu Dziecka w Piekarach Śląskich, w którym przebywa ok 60 dzieci w wieku od 2 do 18 lat. Słodycze można przynosić do sekretariatów jednostek Wydziału MT lub do skrzyni, która jest wystawiona przy portierni. Zbiórka słodyczy trwa od 28.11 do 11.12. Wolontariusze będą wspomagać działania Pani Prof. Agaty Śliwy (pakowanie prezentów, przewóz, spotkania z dziećmi). Serdecznie zapraszamy do chętne osoby do włączenia się w to działanie. W sprawie wolontariatu dotyczącego tej akcji prosimy o kontakt z Prof. Agatą Śliwą agata.sliwa@polsl.pl

"Paweł chce być samodzielny, chce uczyć się i studiować"

Paweł chce być samodzielny, chce uczyć się i studiować❗️Potrzebne jest wsparcie❗️ CEL ZBIÓRKI: Urządzenie lektorskie i program udźwiękawajujący

„Politechniczna Paka dla Zwierzaka”

Zbieramy karmy i materiały dla zwierząt ze schroniska w Gliwicach-Sośnicy, takie jak: 🔸mokre karmy dla szczeniąt i kociąt, 🔸suche specjalistyczne karmy dla psów i kotów typu gastro intestinal, 🔸karmy RENAL, 🔸ziarno dla ptaków – sikorek i gołębi (słonecznik, mieszanka dla gołębi, proso itp.), 🔸szelki (typu Guard) i smycze, 🔸koce, narzuty, legowiska, ręczniki, pościel bawełniana lub bluzy/podkoszulki, czyli to, z czego można umościć legowiska, 🔸płyny do mycia podłóg, 🔸płyny do mycia naczyń, 🔸rękawiczki jednorazowe w rozmiarach M, L. Na dary czekamy do 22 grudnia 2022 r. Możecie zostawić je w naszym biurze w Centrum Nowych Technologii (ul. Konarskiego 22B, Gliwice) lub w specjalnie wyznaczonym miejscu przy portierni CNT.

CZTEROLETNIEGO STASIA OGARNĘŁA CISZA, POMÓŻMY MU USŁYSZEĆ!

Czteroletni Stasiu Ząbroń bardzo potrzebuje pomocy. Chłopczyk ma już za sobą wiele poważnych zabiegów, związanych z wyłonieniem gastrostomii oraz tracheostomii oraz zabiegiem zamknięcia rozszczepu podniebienia. Pilny jest zakup procesora dźwięku na przewodnictwo kostne. Pomoże to Stasiowi usłyszeć dźwięki bez implantowania czaszki. Pomożecie?

Fundacja Szlachetny Gest

Fundacja Szlachetny Gest chce być kołem ratunkowym dla dzieci, które z różnych powodów, potrzebują wsparcia w walce o swoje zdrowie. Naszym podopiecznym niesiemy pomoc duchową i materialną. Wspieramy zarówno najmłodszych, jak również ich rodziny. Zbieramy fundusze na specjalistyczne operacje, zabiegi, leczenie, rehabilitację oraz leki. W pierwszej kolejności skupiamy się na wsparciu najmłodszych, którzy ucierpieli w wyniku poparzeń ciała.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie